ČO O NÁS HOVORIA INÍ

p. Krištofčákova, syn Radko:
Nový domov sme vybrali pre Radka preto, že sa nám zapáčilo domáce prostredie, čistota zariadenia, prístup ku klientom a starostlivosť o nich. Naše očakávania sa naplnili. Dovolím si tvrdiť, že ako rodičia sme veľmi spokojní so starostlivosťou a zároveň nás veľmi teší, že všetci zamestnanci majú výborný prístup ku klientom a zabezpečujú i kultúrne podujatia a snažia sa, aby tieto ,,deti“ ,, ŽILI“.
Ako rodič by som vrelo odporučila toto zariadenie, nakoľko v Novom domove pracujú vynikajúci ľudia, ktorí dávajú klientom milý úsmev a pohladenie, ktoré dokáže urobiť deň krajším.
 

p. Bakytová, syn Tiborko:
O Novom domove som počula rozprávať iné mamičky, ktoré boli so službami spokojné. Preto som sa rozhodla vodiť Tibka na denný pobyt vzhľadom k jeho postihnutiu. Syn tu má potrebnú opateru a hlavne je spokojný. Je tu dobrý kolektív, ochota, ústretovosť a úroveň poskytovaných služieb je vysoká.
 

 

 


p. Orlíková, syn Paťko:
Nový domov sme si vybrali preto, aby bol Paťko čo najbližšie pri nás, nakoľko bývame v Novákoch. Je tu veľmi milí a ústretoví personál. Sme spokojní, lebo vieme, že je o syna dobre postarané. Paťko nepocítil zmenu prostredia. Rada by som odporučila toto zariadenie aj pre druhých rodičov, lebo viem, že by boli so starostlivosťou o ich dieťa určite spokojní.
 

 


 


p. Krčíková, syn Lukáško:
Boli sme pri začiatkoch vzniku Nového domova a náš syn toto zariadenie navštevuje od 8 rokov. Polohou je najbližšie k nášmu bydlisku a máme dlhoročné dobré skúsenosti so starostlivosťou o syna. Pre nás je najpodstatnejšie, že sa syn v zariadení cíti dobre.
 

Nový domov, n.o. © 2012